Taisto bussifirma on loodud aastal 1993. Tänaseks oleme kasvanud üheks suurimaks tellimusvedudega tegelevaks bussirendi ettevõtteks Eestis. Meile on kõige tähtsam meie klientide ja reisikorraldajate rahulolu ning teenuse kvaliteet. 

   Oleme oma bussiparki aastate jooksul oluliselt suurendanud ning mis peamine – uuendanud. Meie busside seast saab valida endale sobiva lahenduse mugavaks reisimiseks Eestis, Baltikumis või kaugemal. 

   Meie motoks on reisijad alati turvaliselt ja kindlalt nende poolt valitud sihtkohta viia ning tuua nad sama turvaliselt ja kindlalt koju tagasi. Meie missiooniks on tagada reisijate ja reisikorraldajate rahulolu.

   Vajadusel oleme abiks ka reiside korraldamisel, jagades professionaalseid soovitusi reisiplaani koostamisel. Meie vahendusel on võimalik broneerida kohti hotellis, laevapileteid ja viisasid. Soovi korral saab meilt tellida ka reisisaatja. Teeme kõik selleks, et kliendil oleks lihtne minna reisile ja seda kogu hingest nautida!

   Taisto Busside klientideks on suured ja väikesed ettevõtted nii Eestis kui mujal Euroopas. Oma pikaajalisest kogemusest lähtuvalt võime öelda, et omame kõrget kvalifikatsiooni, ning klientidelt saadud tagasiside kinnitab, et meie firmas sõidavad Eesti parimad kaugsõidu bussijuhid.

   Oleme kindlad, et suudame ka tulevikus Sind, hea klient, parimal võimalikul tasemel soodsate hindadega teenindada.

 

          

 

Taisto Bussid AS Maneezi 6, 10117 Tallinn | info at taistobussid dot ee

+372 6 602 603 (Busside tellimine) 09:00 - 17:00  

+372 5 151 882 (Taisto Liinid, info)

  

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

Kodulehe loomine