Meie pikaajalisemaid kliente ja koostööpartnereid:

 

                   

 

                                     

 

   

   

                                             

Kliendid meist: 

  

Tervist.

Tahaksin jagada oma muljeid seoses Pariisi reisiga aprillis 2019.
Meie tublid bussijuhid Enno Maja ja Jyri Krushajev navigeerisid filigraanselt Euroopa kiirteedel ja suurtes linnades, kus nad tundsid end nagu kodus.
Need usinad mehed jätsid endast väga kohusetundliku mulje, paistes silma tösise töössesuhtumisega. Nad andsid iga päev endast parima ja tegid tööd suure vastutustundega.
Meie "kaptenid" valisid oskuslikult peatuskohti, kus kogu ryhm sai rahuldada oma esmaseid vajadusi.
Reisides läbi kuue riigi näitasid meie roolikeerajad suuri kogemusi, sest igal riigil on ju oma eripära.
Mina kui saatja tegelesin oma otseste tööylesannetega ja ei pidanud muretsema
vajalike aadresside leidmise pärast.
Me möistsime yksteist poole söna pealt. See oli eduka, meeldiva ja rahuliku koostöö eelduseks.
Meeskond suutis luua turvalise tunde nii emotsionaalselt kui ka liiklusohutuse seisukohalt.
Enno ja Jyri on oma professionaalsuselt rootsi bussijuhtide tasemel.
Suur tänu nendele fantastilistele härrasmeestele ja bussifirmale!

Astrid Talumaa, viies keeles töötav giid Stockholmist,
teinud 32 välisreisi rootslastega

 

 Tere Taisto!

SA Eesti Kontsert tänab Taistobussid töötajaid osutatud abi eest Pärt Wilson „Aadama passioon“ 
külaliste transportimisel 12. ja 13.mai 2015 Tallinnas .
Erilised tänud Enno Maja ja Igor Ponomarenkole – kes suutsid hoolimata kitsastest tänavates ning halvasti pargitud
sõiduautodest mööda laveerides viia külalised peaaegu sihtpunktideni - demonstreerides bussijuhtimise kõrgeimat pilotaaži
ja kutsudes välja Eesti Kontsert külaliste vaimustuse – seda nii Vana- Kalamaja kitsatel tänavatel kui ka Laulasmaa metsateedel.

Veel kord suur – aitäh!!!!

Lugupidamisega,

Mart Schifrin 

31.01.2013

 


Kallid Taisto bussijuhid. Esmajärjekorras loomulikult need, kes kõik need 10 toredat päeva sõitsid Tallinna ja Vaida vahet. Meil pole eriti kombeks tänada.Hea sõna ütlemine on nii raske, raske.Aga vahel on inimesed siiski väga erilised, toredad ja lahked, püüdlikud ja kannatlikud.Ja siis ei saa nagu enam vaikida.Need päevad oli ühistranspordis sõitmine lust ja lillepidu.Tõsi, kuukaardi omanikuna ei saanud ma nautida materiaalseid eeliseid aga ega sel polegi tähtsust.Soojad, puhtad, suured bussid, täpsus, viisakus.No mida sa hing veel tahad.Ja seda kõike suudeti pakkuda võõral marsuudil, iga ilmaga. Päris kurb, et täna oli viimane päev.Aga isegi viimase sõidu oskas bussi nr.644 juht Margus, meeldejäävaks muuta. Kui juht meid läbi mikrofoni tänas jagas infot meie tulevaste sõidutajate kohta, jäid meelde eelkõige sõnad: “ ehk kohtume kunagi veel”. Tõsi ta on, kes teab, seda enam, et nii meeldiva teeninduse juures kohtud ju hea meelega. Tänud teile kõigile.Suurimad ja otse südamest tulevad.Ei ole see töö kergete killast.Ja meie, reisijad, kõigi oma murede ja valudega olema vahel väga , no väga vastikud.Ometi olen ma kindel, et me kõik mäletame teid hea sõnaga. Edu teile teie tegemistes, nael kummi! 

Lihtsalt reisija.

  

Taisto Bussid AS

12. mail 2012 toimus Taisto Bussid AS-i bussiga Tallinna loomaaia loomasõprade ringide laste ekskursioon Riia loomaaeda.

Kõik reisist osavõtnud lapsed ja täiskasvanud jäid reisiga väga rahule. Sestap tahame veelkord avaldada tunnustust ja tänada Taisto Bussid AS-i meie laste ekskursiooni õnnestumiseks tehtud koostöö, väga hea bussi ning lihtsalt suurepärase bussijuhi Mati eest!

Loodame toredale koostööle ka tulevikus!

Heade tervitustega!

Tallinna loomaaed

 

Oleme harjunud Taistoga sõitma palju aastaid ja teame, et alati on tegu oma ala tõeliste professionaalidega. Kuid see, mida suutsid Meelis ja Aivar, oli tõeline ime. Kõik oli paigas koma koha täpsusega, ei ühtegi vale pööret ega sihtkoha otsimist. Ja nii kõik ligi 8000 km. Super boonusena see, et tegu on väga intelligentsete ja hoolivate meestega. Nad teadsid Prantsusmaast ja Euroopast meile rääkida ja näidata rohkem , kui kõik giidid kokku. Meil ei olnud ühtegi probleemi. Ma ei oska rohkem sõnu leida, tahan vaid kogu meie grupi poolt tänada Taistot, et võimaldasite meile super reisi Meelise ja Aivariga ning kinnita kogu südamest: need mehed on kulda väärt!

ETV lastekoori nimel

Eve Viilup

 

 Tahtsime kogu Viking Line Tallinna kontoriga tänu avaldada Taisto Bussidele ja Oliviale, kelle kaudu buss ja giidid said organiseeritud meie tervisepäevale Altjale 15.10 ja 16.10! Oleme väga rahul ja õnnelikud, giididele suur aitäh, mõlemad olid täie südamega asja juures ja nakatasid meidki oma suure entusiasmiga, tänud ka tublile ja toredale bussijuhile!

Viking Line pere

 

 "Reis Krimmi 25.07.2009 - 09.08.2009 on edukalt lõppenud. Jäime bussijuhtidega, Sven Karu ja Priit Põder, väga rahule ja kui järgmine aasta läheb vaja tellida bussi, siis tellin Teie firmast juba sellepärast, et Teil on nii toredad bussijuhid! Täname"

Pavel Rambak, Tallinna Matkaklubi esimees

 

 "Tahtsin tänada Teie firmat ja bussijuht Aivar Lindströmi meeldiva koostöö eest Bornholmi reisi korraldamisel! Meie reisijad jäid väga rahule ja sellele aitas kindlasti kaasa mõnus buss ning bussijuht Aivari väga hea töö ja meeldiv suhtlemine reisijatega."

Kristel Vaino, Tensi Reiside giid

 

 "Meie sõit sujus suurepäraselt ja eraldi tahaksime tänada bussijuht Rein Juurikat - väga super bussijuht on!"

Eve Soolepp, AS Magnum

  

"Seoses paljude koorireisidega oleme tihti kasutanud erinevate bussifirmade teenuseid aga nii toredat roolikeerajat pole ma oma 33 aastase lauljastaaži puhul veel kohanud. Suured tänud Lembit Tellissaarele!"

Argo Kirikak, Inseneride Meeskoor

 

 "Mustvee Lasteaed ja Jõgevamaa pedagoogid soovivad tänada Taisto Busse äärmiselt meeldiva koostöö eest. Arvestatud oli kõiki meiepoolseid soove ning esitati omapoolseid ettepanekuid reisiplaani sujuvamaks korraldamiseks. Julgeme kõikidele soovitada Teie firmat ja täname suurepärase koostöö eest!"

Sirje Kütt
juhataja, Mustvee Lasteaed

 

 "Täname Taisto Bussid AS-i meeldiva koostöö eest, mis algas juba esimesest telefonikõnest. Loodame Teie teenust kasutada ka tulevikus."

Vallo Taar
Väike - Maarja Pasunakoor

 

 "Reis õnnestus väga hästi ja meie kliendid olid väga rahul nii reisikorralduse, bussi kui ka bussijuhiga. Nii täpselt ajakavas pole varem kunagi õnnestunud püsida!"

Sulev Pärn, MatkaAbi

  

"Tänud Taisto Bussidele eeskujuliku teeninduse eest meie kontsert-reisil. Oleme kindlad, kui kunagi vaja bussitransporti tellida, võtame selle ainult Taisto Bussidest" 

Helle Lusmägi, Viimsi Segakoor

  

"Me oleme Taisto bussidega sõitnud juba 10 aastat. Firma teenustega oleme rahul. Äärmiselt rahul! Bussid on alati õigeaegselt kokkulepitud kohas, nad on puhtad ja juhid viisakad ning väga meeldivad. Taisto on meie jaoks suurepärase valik - segu kõrgest kvaliteedist ja teeniduskultuurist!"

Heldur Saade
dirigent ja õpetaja, Eesti Kooriühing

 

 "Üha tihenevas võrkpalli rahvusvaheliste suurvõistluste korraldamise kalendris on meile viimastel aastatel hea logistikavõime ja soodsa hinna tõttu usalduslikuks partneriks osutunud Taisto. Kasutades üha tihemini  rõõmsavärvilisi ja täpselt kulgeivaid Taisto busse on võitnud loodetavasti mõlemad osapooled. Oleme julgelt soovitanud Taistot ka oma klubidele ja teistele koostööpartneritele" 

Henn Vallimäe, Eesti Võrkpalli Föderatsiooni peasekretär

 

  "Kiitos kuljettajalle! Ryhmä oli erittäin tyytyväinen heitä palvelleeseen kuljettajaan! Kertokaahan kuöjettekalle ryhmän kiitokset! Kiitos matkajärjestelyistä. Kaikki sujui hyvin ja ajallaan. Erityisesti olimme tyytyväisiä valitsemaanne Tallinnaan saapumispäivän kuljetusliikkeeseen ja kuljettajaan. Saimme kuljettajalta erinomaisen yleiskierroksen Tallinnassa. Kuljettaja osasi kertoa asioista mukavasti ja oli kaikin puolin avulias ja miellyttävä." 

Pasi HankalaIkaalisten Matkatoimisto Oy

 

Taisto Bussid AS Maneezi 6, 10117 Tallinn | info at taistobussid dot ee

+372 6 602 603 (Busside tellimine) 09:00 - 17:00  

+372 5 151 882 (Taisto Liinid, info)

  

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

Kodulehe loomine