Meie väga head kliendid ja koostööpartnerid

                                             

Kliendid meist

Tere Taisto!

SA Eesti Kontsert tänab Taistobussid töötajaid osutatud abi eest Pärt Wilson „Aadama passioon“
külaliste transportimisel 12. ja 13.mai 2015 Tallinnas .
Erilised tänud Enno Maja ja Igor Ponomarenkole – kes suutsid hoolimata kitsastest tänavates ning halvasti pargitud
sõiduautodest mööda laveerides viia külalised peaaegu sihtpunktideni - demonstreerides bussijuhtimise kõrgeimat pilotaaži
ja kutsudes välja Eesti Kontsert külaliste vaimustuse – seda nii Vana- Kalamaja kitsatel tänavatel kui ka Laulasmaa metsateedel.

Veel kord suur – aitäh!!!!

Lugupidamisega,

Mart Schifrin
 

 

Mart Schifrin
31.01.2013
Kallid Taisto bussijuhid. Esmajärjekorras loomulikult need, kes kõik need 10 toredat päeva sõitsid Tallinna ja Vaida vahet. Meil pole eriti kombeks tänada.Hea sõna ütlemine on nii raske, raske.Aga vahel on inimesed siiski väga erilised, toredad ja lahked, püüdlikud ja kannatlikud.Ja siis ei saa nagu enam vaikida.Need päevad oli ühistranspordis sõitmine lust ja lillepidu.Tõsi, kuukaardi omanikuna ei saanud ma nautida materiaalseid eeliseid aga ega sel polegi tähtsust.Soojad, puhtad, suured bussid, täpsus, viisakus.No mida sa hing veel tahad.Ja seda kõike suudeti pakkuda võõral marsuudil, iga ilmaga. Päris kurb, et täna oli viimane päev.Aga isegi viimase sõidu oskas bussi nr.644 juht Margus, meeldejäävaks muuta. Kui juht meid läbi mikrofoni tänas jagas infot meie tulevaste sõidutajate kohta, jäid meelde eelkõige sõnad: “ ehk kohtume kunagi veel”. Tõsi ta on, kes teab, seda enam, et nii meeldiva teeninduse juures kohtud ju hea meelega. Tänud teile kõigile.Suurimad ja otse südamest tulevad.Ei ole see töö kergete killast.Ja meie, reisijad, kõigi oma murede ja valudega olema vahel väga , no väga vastikud.Ometi olen ma kindel, et me kõik mäletame teid hea sõnaga. Edu teile teie tegemistes, nael kummi!

Lihtsalt reisija.

 

 

Taisto Bussid AS

12. mail 2012 toimus Taisto Bussid AS-i bussiga Tallinna loomaaia loomasõprade ringide laste ekskursioon Riia loomaaeda.

Kõik reisist osavõtnud lapsed ja täiskasvanud jäid reisiga väga rahule. Sestap tahame veelkord avaldada tunnustust ja tänada Taisto Bussid AS-i meie laste ekskursiooni õnnestumiseks tehtud koostöö, väga hea bussi ning lihtsalt suurepärase bussijuhi Mati eest!

Loodame toredale koostööle ka tulevikus!

Heade tervitustega!

Tallinna loomaaed


Oleme harjunud Taistoga sõitma palju aastaid ja teame, et alati on tegu oma ala tõeliste professionaalidega. Kuid see, mida suutsid Meelis ja Aivar, oli tõeline ime. Kõik oli paigas koma koha täpsusega, ei ühtegi vale pööret ega sihtkoha otsimist. Ja nii kõik ligi 8000 km. Super boonusena see, et tegu on väga intelligentsete ja hoolivate meestega. Nad teadsid Prantsusmaast ja Euroopast meile rääkida ja näidata rohkem , kui kõik giidid kokku. Meil ei olnud ühtegi probleemi. Ma ei oska rohkem sõnu leida, tahan vaid kogu meie grupi poolt tänada Taistot, et võimaldasite meile super reisi Meelise ja Aivariga ning kinnita kogu südamest: need mehed on kulda väärt!

ETV lastekoori nimel

Eve Viilup

 

 

Tahtsime kogu Viking Line Tallinna kontoriga tänu avaldada Taisto Bussidele ja Oliviale, kelle kaudu buss ja giidid said organiseeritud meie tervisepäevale Altjale 15.10 ja 16.10! Oleme väga rahul ja õnnelikud, giididele suur aitäh, mõlemad olid täie südamega asja juures ja nakatasid meidki oma suure entusiasmiga, tänud ka tublile ja toredale bussijuhile!

 

Viking Line pere

"Reis Krimmi 25.07.2009 - 09.08.2009 on edukalt lõppenud. Jäime bussijuhtidega, Sven Karu ja Priit Põder, väga rahule ja kui järgmine aasta läheb vaja tellida bussi, siis tellin Teie firmast juba sellepärast, et Teil on nii toredad bussijuhid! Täname"

 

Pavel Rambak, Tallinna Matkaklubi esimees


Loe veel

Taisto Bussid asub Maneezi 6, 10117 Tallinn

Telefon: +372 6 602 603
GSM: +372 56 257 003 (Valvenumber)
E-post: info at taistobussid dot ee
Faks: +372 6 616 118


TAISTO LIINIDE info: +372 
515 1882


 

 


 

 

 

 

Kodulehe loomine