Ettevõtte

Taisto Bussid

Taisto Bussid on tellimusveo teenuseid pakkuv ettevõte, mis on loodud 1993. aastal ning tänaseks on kasvanud oma valdkonnas üheks suurimaks Eestis.

30 tegevusaasta jooksul oleme oma bussiparki pidevalt uuendanud ja suurendanud, et pakkuda klientidele vaid parimaid lahendusi. Hetkel on võimalik valida 30 erineva bussi vahel, mis on ettevalmistatud sõitudeks nii Eestis kui ka Euroopas. Meie bussides on loodud kõik tingimused mõnusaks reisiks ning samuti oleme alati pannud suurt rõhku turvalisusele – bussid on kaasaegsed, korralikult hooldatud, varustatud turvavööde ning vastavalt aastaajale sobivate rehvidega.

Klientide rahulolu on meie jaoks väga oluline ning seetõttu lähenevad meie müügispetsialistid igale päringule personaalselt. Vajadusel saame Teid aidata ka reisi planeerimisel – meie töötajad on kõrgelt kvalifitseeritud ja pakuvad hea meelega professionaalset nõustamist. Saame Teile abiks olla järgmiste teenustega: hotellitubade, laevapiletite ja kohalike giidide broneerimine. Anname endast alati parima, et saaksite nautida oma reisi!

Meie sõbralikud ja professionaalsed bussijuhid tagavad sihtkohta jõudmise õigeaegselt ja turvaliselt. Nad on usaldusväärsed ja ei kaota kontrolli ka keerulisemas olukorras.

Järgime ausaid äripõhimõtteid ja oleme uhked konkurentsivõimeliste hindade üle, mida saame oma klientidele pakkuda. Usume siiralt, et suudame Teile, kallis klient, pakkuda parimaid hindu ja parimat teenust.

Kliendid

Meie kliendid ja koostööpartnerid

Päringu saatmine

Helistage meile numbril

Kliendid meist

Here’s what our happy customer had to say about our services

We have been using the services of Taisto company for 10 years. We are very pleased with the service. The buses are always at the departure spot at the right time, the buses are clean and drivers are nice and polite. Taisto is the best choice for us – a mixture of the best quality and service culture!

Heldur Saade, Eesti Kooriühing

The bus drivers in Taisto company are well-wishing, glad and communicate with customers perfectly. It is a pleasure working with you!

Maaja Silm, Estravel

Taisto has been a reliable partner for us in the last years’ busy periods of international volleyball games, because the prices are favourable and the logistics is good. Colourful buses, which follow the schedules accuratly, are definately for both partners benefit. We have recommended Taisto to all our clubs and copartners.

Henn Vallimäe, Eesti Võrkpalli