KKK

Siit lehelt leiate korduma kippuvad küsimused meie teenuste kohta ning meiepoolsed soovitused reisimise ajal.

Bussi broneerimiseks palume helistada meie telefonil +372 6 602 603, saata e-kiri aadressile info@taistobussid.ee või täita kodulehel olev tellimuskiri.

Hinnad on erinevad ja sõltuvad marsruudist ning reisi kestusest. Saadke meile oma päring ning teeme Teile personaalse pakkumise.

Lisainfot ja pilte meie busside kohta leiate kodulehelt.

Kõik meie bussid on varustatud mikrofoniga.

Bussi on võimalik broneerida vaid koos bussijuhiga.

Reisi vältel kohustub tellija tagama bussijuhile majutuse.

Meiega saab ühendust võtta telefonil +372 6 602 603 või läbi e-maili info@taistobussid.ee. Samuti on võimalik tulla meie kontorisse Maneeži 6, Tallinn, kuid palume kokkusaamine eelnevalt kokku leppida.

  • Reisi tühistamine ilma trahvita 5 ja enam tööpäeva enne väljasõitu.
  • Reisi tühistamine 4 tööpäeva enne väljasõitu 50% reisi maksumusest.
  • Reisi tühistamine al. 3 tööpäeva enne väljasõitu või samal päeval 100% reisi maksumusest.

Kontrollige, et Teil oleks kaasas kehtiv isikut tõendav dokument (pass või ID-kaart).

Soovitame teha reisi toimumise ajaks reisikindlustuse, mis lisaks esmaabi- ja ravikuludele, kataks ka muud keerulised olukorrad, mis võivad reisil tekkida.

Kõik meie bussid on varustatud esmaabikomplektidega, kuid kui tarbite kindlaid ravimeid, siis ärge unustage neid reisile kaasa võtmast.

Enne reisi algust kontrollige, et teil oleks info, mis kell ja kus kohast buss väljub.

Bussireisile kaasavõetavad asjad soovitame Teil pakkida kahte eraldi kotti: sihtkohas vajaminevad asjad pakkige kotti, mille saate paigutada sõiduki all olevasse pagasiruumi ning sõidu ajal vajaminevad asjad (dokumendid, raha, söök ja jook jne) tuleks pakkida väiksemasse kotti, mille saate võtta bussisalongi kaasa. Kui reisikava näeb ette ööbimist bussis, siis kindlasti võtke kaasa ka tekk, padi ning mugavad riided magamise ajaks.

Bussireisil ei ole alati võimalik teha pikki peatusi, mistõttu soovitame Teil võtta kaasa ka meelepärast sööki ja jooki. Bussis on võimalik teha sooja vett, seega soovi korral võtke kaasa lahustuvat kohvi, teed või puljongikuubikuid. Lisaks tuleks kaasa võtta ka lusikas, nuga, kahvel ja tass (soovitavalt mitte klaasist). Ärge võtke kaasa toiduaineid, mille säilivusaeg on lühike.

  • Kuna bussireisidel on enamasti suured reisiseltskonnad, siis soovitame jääda igas olukorras positiivseks ja kannatlikuks.
  • Võtke kaasa hea tuju, et saaksite seda ka reisisõpradega jagada.
  • Bussis on video- ja/või DVD-vaatamise võimalus.
  • Probleemide korral palun pöörduda grupijuhi või bussjuhi poole, et leida probleemile lahendus.
  • Palun hoidke bussis puhtust ning reisilt tagasi jõudes kontrollige, et teil on kõik asjad kaasas. Kui unustasite midagi bussi, pöörduge oma reisikorraldaja poole või võtke ühendust otse meiega (tel +372 6 602 603).
Peatustes võib sõidukist väljuda ainult siis, kui grupijuht annab selleks loa. Mõned lühemad pausid on mõeldud ainult juhi vahetamiseks, tankimiseks jne. Piirialadel on sõidukist väljumine keelatud.

Peatustes ärge jätke oma isiklikke asju järelevalveta.

Kliendid

Meie kliendid ja koostööpartnerid

Päringu saatmine

Helistage meile numbril

Kliendid meist

We have been using the services of Taisto company for 10 years. We are very pleased with the service. The buses are always at the departure spot at the right time, the buses are clean and drivers are nice and polite. Taisto is the best choice for us – a mixture of the best quality and service culture!

Heldur Saade, Eesti Kooriühing

The bus drivers in Taisto company are well-wishing, glad, and communicate with customers perfectly. It is a pleasure working with you!

Maaja Silm, Estravel

Taisto has been a reliable partner for us in the last years’ busy periods of international volleyball games, because the prices are favourable and the logistics is good. Colourful buses, which follow the schedules accuratly, are definately for both partners benefit. We have recommended Taisto to all our clubs and copartners.

Henn Vallimäe, Eesti Võrkpalli